Wakacje z książką

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.
Zadaniem uczestników jest wykonanie wakacyjnego zdjęcia
w wyjątkowej sytuacji czytelniczej, takiej, jak np. czytanie w nietypowym miejscu lub w ciekawym połączeniu z inną aktywnością.
Zdjęcia będą ocenianie według następujących kryteriów:
– Oryginalność i pomysłowość przedstawionej sytuacji czytelniczej, np. nietypowe i interesujące połączenia czytania z innymi aktywnościami, nietypowe miejsca czytelnicze, itp.
– Wrażenie wizualne i kompozycja zdjęcia.
– Klarowne przedstawienie związku z czytaniem.
– Kreatywne i pomysłowe zatytułowanie sytuacji czytelniczej na zdjęciu
Do 10 września 2024r. każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie, wysyłając je w formie elektronicznej na adres e-mail biblioteka@zsmsc.edu.pl lub dostarczając na nośniku elektronicznym do biblioteki szkolnej.
W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko uczestnika, klasę oraz tytuł i/lub krótki opis sytuacji czytelniczej przedstawionej na zdjęciu. Komisja konkursowa przyzna nagrody dla trzech najlepszych zdjęć.
MIŁEJ ZABAWY 🙂

Dodano: 19.06.2024, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content