Stypendia Prezesa Rady Ministrów

 „Takie będą losy Rzeczypospolitej, jakie jej młodzieży chowanie”…

Stypendia Prezesa Rady Ministrów wręczone !

236 uczniów z Warszawy i powiatów okołowarszawskich otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów. Zostały one wręczone podczas uroczystej gali przez Karola Semika- Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Katarzynę Góralską- Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty podczas uroczystości, która odbyła się 24 listopada w gmachu Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.

Uroczystość uświetnił występ Chóru LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie „Tutti Cantamus”.

Uczniowie Ci uczą się najlepiej w swoich szkołach i są pod tym względem wzorem dla swoich rówieśników. W naszej placówce również mamy takie uczennice, którym wręczono te naukowe wyróżnienia i są to: Maja Duszyńska z klasy 2TW Technikum  i  Marta Weremiuk z klasy  3A Liceum Ogólnokształcącego

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej przyznawane jest laureatom i finalistom konkursów lub olimpiad ogólnopolskich, zwycięzcom olimpiad międzynarodowych, uczniom realizującym indywidualny tok nauki i osiągającym wysokie wyniki także na gruncie sportowym – uczniom biorącym udział w turniejach i zawodach na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Gratulujemy Koleżankom i życzymy dalszych sukcesów na niwie naukowej!

Dodano: 27.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content