Podsumowanie Tygodnia Języków Obcych.

12 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs Karaoke w Języku Obcym jako podsumowanie Tygodnia Języków Obcych.

Patronat nad konkursem w tym roku objęło Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim wraz z Panem dyrektorem, Tomaszem Paudyną. Dziękujemy również SJO za pomoc techniczną w zorganizowaniu przedsięwzięcia.
W zmaganiach konkursowych wzięło udział wielu uczniów mierząc się w konkursach językowych i realioznawczych z j. angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, a także w Konkursie Pięknego Czytania, Konkursie Wiedzy o Językach Obcych oraz Tongue Twister Battle. Wszystkim laureatom gratulujemy, a fundatorom nagród – Studium Języków Obcych oraz Radzie Rodziców dziękujemy za wsparcie i docenienie starań uczestników.

Dodano: 22.04.2024, do kategorii Konkursy

Aktualności

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Mińskiego

23.05.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

21 maja 2024 r. na stadionie miejskim przy ul. Budowlanej nasza młodzież rywalizowała w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego.

Czytaj całość

Zarejestruj się

16.05.2024, Aktualności

Rekrutacja 2024/2025 Rejestracja kandydata odbywa się przez adres strony zamieszczony poniżej: Wypełniamy  wniosek o przyjęcie do szkoły:  https://minskmazowiecki.edu.com.pl/kandydat

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content