Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Departament Edukacji Publicznej i Sportu
ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa
Telefon: 22-59-79-401, edukacja@mazovia.pl

ES-NR-III.052.2.1.2022.WK

Warszawa, 28 lutego  2023 roku

Pani/ Pan
Dyrektor Szkoły

Dotyczy: uruchomienie dodatkowego terminu przyjmowania wniosków do projektu ,,Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Państwo!

Informuje, że 28 lutego 2023 roku rozpoczął się dodatkowy termin naboru wniosków do projektu ,,Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” w roku szkolnym 2022/2023. Rejestracja wniosków na stronie internetowej www.stypendia.oeiizk.waw.pl jest aktywna w terminie od 28 lutego do 7 marca 2023 roku. Zarejestrowane, wydrukowane i podpisane dokumenty wraz z załącznikami należy przesłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w terminie do 20 marca 2023 roku (decyduje data wpływu). Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się w Regulaminie przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2022/2023, który stanowi załącznik do niniejszego pisma oraz jest dostępny na stronie internetowej projektu, w  zakładce Dokumenty. W pierwszym terminie zarejestrowanych zostało o około 10% wniosków mniej , niż możliwych do przyznania stypendiów. Zwracam się z prośbą o przekazanie informacji o dodatkowym terminie naboru wniosków zdolnym uczniom w Pani/ Pana szkole, ze szczególnym uwzględnieniem tych którzy nie skorzystali z rejestracji w pierwszym terminie.

z poważaniem

Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu

Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Mirosław Krusiewicz

 podpisano kwalifikowanym
podpisem elektronicznym

Załączniki:

  1. Załącznik nr 1. Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2022/2023 w ramach projektu – ,,Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka”

Sprawę prowadzi:

Wioletta Kielak

Telefon: 22 59 79 423

wioletta.kielak@mazovia.pl

Dodano: 28.02.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content