Konkurs – „Rola i życie drzew”

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych kl. VII i VIII powiatu mińskiego do wzięcia udziału w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Rola i życie drzew” pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.Celem konkursu jest:
– poszerzenie wiedzy z zakresu leśnictwa,
– uwrażliwienie na piękno otaczających nas lasów,
– propagowanie fotografii jako kreatywnej formy spędzania wolnego czasu w lesie,
– rozwijanie kreatywności uczestników konkursu.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Nadleśnictwo Mińsk i Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim.
Więcej informacji na temat konkursu – w regulaminie.

Dodano: 05.03.2024, do kategorii Aktualności, Konkursy

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!