DO WAKACJI

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACE W ZAWODZIE STYCZEŃ – LUTY 2021

Informacje dla uczniów na egzamin

SCHEMAT WEJŚĆ Pawilon A egz.potwierdzający kwalifikacje styczeń – luty 2021

Procedury egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie styczeń-luty2021

Zdający są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sal egzaminacyjnej. Po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej (w trakcie egzaminu) zdający ma obowiązek ponownie zakryć usta i nos, kiedy:
1) podchodzi do niego nauczyciel, aby odpowiedzieć na zadane przez niego pytanie
2)wychodzi do toalety
3)podchodzi do niego egzaminator, aby ocenić rezultat pośredni (w części praktycznej)
4)kończy pracę z arkuszem egzaminacyjnym i wychodzi z sali egzaminacyjnej.

Izabela Chłopik

Dodano: 24.01.2021, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content