ZJAZD ABSOLWENTÓW W NASZEJ SZKOLE

FOTORELACJA część trzecia. Zaczynamy od potwierdzenia obecności.

FOTORELACJA część druga. Występy sportowo – artystyczne.

FOTORELACJA część czwarta. Wielkie podziękowania dla sponsorów ,szkolnej młodzieży i nauczycieli „niewidocznych” a uczestniczących w organizacji Powiatowego Dnia Edukacji oraz Zjazdu Absolwentòw.Dziękujemy??.Dekoracja -panie z biblioteki??

FOTORELACJA część pierwsza. ??????????????Niepowtarzalna zabawa!!!!!!!!

Dodano: 14.10.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content