Zawody sportowo-obronne o Puchar Dowódcy 23 BLT

W dniu 6 października w 23 Bazie Lotnictwa Taktycznego im. ppłk.pil. Jana Zumbacha odbyła się II edycja zawodów sportowo-obronnych o Puchar Dowódcy 23 BLT.
Zawody zostały zrealizowane na podstawie podpisanego porozumienia o współpracy. Uczniowie klas o profilu pożarniczo- ratowniczym, pod opieką Lidii Wilczyńskiej godnie reprezentowali naszą szkołę i w wyniku rywalizacji sportowej zajęli III miejsce.
Dzięki takim działaniom młodzież podnosi umiejętności ważne dla bezpieczeństwa państwa.
Gratulujemy!

Dodano: 21.10.2022, do kategorii Aktualności

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!