Zaproszenie na bezpłatne warsztaty z biologii, chemii i fizyki ADAMED SmartUP Academy

Szanowni Państwo,
Fundacja Adamed i Politechnika Warszawska powracają z cyklem bezpłatnych warsztatów ADAMED SmartUP Academy organizowanym w formule stacjonarnej.

Wiosenna odsłona zajęć to propozycja dla uczniów w wieku 14-19 lat zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Weekendowe spotkania, prowadzone przez akademików z Wydziału Chemicznego oraz Wydziału Fizyki PW, będą dla nich okazją do wykonania licznych eksperymentów i poszerzenia swojej wiedzy o nowe zagadnienia z zakresu chemii, biologii oraz fizyki.
Zapisy na warsztaty trwają już teraz na https://adamedsmartup.pl/warsztaty/. Pierwsze zajęcia odbędą już 2 kwietnia.
Chciałabym zwrócić się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie informacji uczniom i uczennicom Państwa szkoły. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, a lista uczestników będzie zamykana każdorazowo wraz z wypełnieniem limitu danej grupy – dlatego ważne, by zainteresowani uczniowie zgłosili się do nas odpowiednio szybko.
Szczegółowe informacje dotyczące terminów i tematów poszczególnych zajęć znajdą Państwo pod tym linkiem: https://adamed.prowly.com/179570-nowa-edycja-adamed-smartup-academy-na-politechnice-warszawskiej-czyli-otwarte-warsztaty-z-fizyki-i-chemii-dla-mlodziezy
Z poważaniem
Olga Skarżyńska
Biuro prasowe ADAMED SmartUP

Dodano: 07.03.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content