DO WAKACJI

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty z biologii, chemii i fizyki ADAMED SmartUP Academy

Szanowni Państwo,
Fundacja Adamed i Politechnika Warszawska powracają z cyklem bezpłatnych warsztatów ADAMED SmartUP Academy organizowanym w formule stacjonarnej.

Wiosenna odsłona zajęć to propozycja dla uczniów w wieku 14-19 lat zainteresowanych naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Weekendowe spotkania, prowadzone przez akademików z Wydziału Chemicznego oraz Wydziału Fizyki PW, będą dla nich okazją do wykonania licznych eksperymentów i poszerzenia swojej wiedzy o nowe zagadnienia z zakresu chemii, biologii oraz fizyki.
Zapisy na warsztaty trwają już teraz na https://adamedsmartup.pl/warsztaty/. Pierwsze zajęcia odbędą już 2 kwietnia.
Chciałabym zwrócić się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie informacji uczniom i uczennicom Państwa szkoły. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, a lista uczestników będzie zamykana każdorazowo wraz z wypełnieniem limitu danej grupy – dlatego ważne, by zainteresowani uczniowie zgłosili się do nas odpowiednio szybko.
Szczegółowe informacje dotyczące terminów i tematów poszczególnych zajęć znajdą Państwo pod tym linkiem: https://adamed.prowly.com/179570-nowa-edycja-adamed-smartup-academy-na-politechnice-warszawskiej-czyli-otwarte-warsztaty-z-fizyki-i-chemii-dla-mlodziezy
Z poważaniem
Olga Skarżyńska
Biuro prasowe ADAMED SmartUP

Dodano: 07.03.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content