DO WAKACJI

XXXIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 'Puszkiniana 2018′

Dnia 09.04.2018r. dwie uczennice naszej szkoły – Justyna Pasik kl. 1b i Paulina Gryz kl. 2c, pod czujnym okiem mgr Aliny Żurawskiej, wzięły udział w XXXIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim 'Puszkiniana 2018′, który odbył się w Teatrze Capitol w Warszawie. Oczywiście nie mogło zabraknąć spaceru po Warszawie w trakcie dwu godzinnej przerwy i kilku pamiątkowych fotek. Uczennicom gratulujemy odwagi i talentów recytatorskich, a Pani Żurawskiej dziękujemy za przygotowanie ich oraz trzymamy kciuki za start w przyszłym roku!

Хорошего дня

Dodano: 10.04.2018, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content