XXXIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 'Puszkiniana 2018′

Dnia 09.04.2018r. dwie uczennice naszej szkoły – Justyna Pasik kl. 1b i Paulina Gryz kl. 2c, pod czujnym okiem mgr Aliny Żurawskiej, wzięły udział w XXXIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim 'Puszkiniana 2018′, który odbył się w Teatrze Capitol w Warszawie. Oczywiście nie mogło zabraknąć spaceru po Warszawie w trakcie dwu godzinnej przerwy i kilku pamiątkowych fotek. Uczennicom gratulujemy odwagi i talentów recytatorskich, a Pani Żurawskiej dziękujemy za przygotowanie ich oraz trzymamy kciuki za start w przyszłym roku!

Хорошего дня

Dodano: 10.04.2018, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content