DO WAKACJI

XVII Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego

W tym roku szkolnym naszą szkołę w I etapie Olimpiady reprezentowała uczennica Natalia Wardzyńska 2CP
Eliminacje odbyły się 5 kwietnia 2021 roku. XVII Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego
była zorganizowana przez Państwowy Instytut Języka Rosyjskiego im. Aleksandra Puszkina w Moskwie. Olimpiada odbyła się online. Opiekunem konkursu była pani Alina Żurawska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodano: 26.04.2021, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content