DO WAKACJI

„Wyprzedźmy depresję – pomóżmy młodym”

Projekt „Wyprzedźmy depresję – pomóżmy młodym” jest już na ukończeniu.

Jednak, dalej działamy w kierunku profilaktyki i terapii.

Zakończyliśmy pierwszą edycję warsztatów  ” Wyprzedźmy depresję – pomóżmy młodym” poprowadzonych przez fundację Psyche. W spotkaniach wzięło udział 8 klas naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą instytucji z którą współpracuje fundacja Psyche. Wszystkie porady, konsultacje oraz szkolenia są bezpłatne.  Więcej informacji na stronie https://psychoklinika.pl/bezplatna-pomoc-psychoklinika-przeciw-depresji-dzieci-i-mlodziezy/.
Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w zajęciach.
Monika Woźniak i Maria Ostaszewska

Marta Zaborowska

Dodano: 31.10.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content