Wyniki konkursu plastycznego „Zabytki Londynu i Moskwy”

Po burzliwych i bardzo trudnych naradach, jury wyłoniło laureatów. W kategorii „Zabytki Londynu”: I miejsce – Małgorzata Janiszewska 2AG, II miejsce – Oliwia Wacławska 2CP, III miejsce – Natalia Majchrzak 2AG, wyróżnienie – Hanna Czerwińska 2CG. W kategorii „Zabytki Moskwy”: I miejsce – Natalia Wardzyńska 2CP, II miejsce – Natalia Rudnicka 1A, III miejsce – Anna Wójcicka 2OLG, wyróżnienie – Magdalena Borys IVTA. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Dodano: 11.05.2021, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content