Wyniki konkursu plastycznego „Zabytki Londynu i Moskwy”

Po burzliwych i bardzo trudnych naradach, jury wyłoniło laureatów. W kategorii „Zabytki Londynu”: I miejsce – Małgorzata Janiszewska 2AG, II miejsce – Oliwia Wacławska 2CP, III miejsce – Natalia Majchrzak 2AG, wyróżnienie – Hanna Czerwińska 2CG. W kategorii „Zabytki Moskwy”: I miejsce – Natalia Wardzyńska 2CP, II miejsce – Natalia Rudnicka 1A, III miejsce – Anna Wójcicka 2OLG, wyróżnienie – Magdalena Borys IVTA. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Dodano: 11.05.2021, do kategorii Aktualności, Konkursy

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności