DO WAKACJI !!!

Wyniki konkursu plastycznego „Zabytki Londynu i Moskwy”

Po burzliwych i bardzo trudnych naradach, jury wyłoniło laureatów. W kategorii „Zabytki Londynu”: I miejsce – Małgorzata Janiszewska 2AG, II miejsce – Oliwia Wacławska 2CP, III miejsce – Natalia Majchrzak 2AG, wyróżnienie – Hanna Czerwińska 2CG. W kategorii „Zabytki Moskwy”: I miejsce – Natalia Wardzyńska 2CP, II miejsce – Natalia Rudnicka 1A, III miejsce – Anna Wójcicka 2OLG, wyróżnienie – Magdalena Borys IVTA. Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Dodano: 11.05.2021, do kategorii Aktualności

Aktualności

Egzamin zawodowy

20.06.2021, Aktualności

Podczas egzaminu zawodowego/ egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie: Do budynków wchodzimy w maseczkach. Po wejściu do budynków dezynfekujemy dłonie. Przed wejściem do sali egzaminacyjnej należy zachować bezpieczną odległość 1,5 m od kolejnej osoby. Podpis na […]

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Nagrodzone prace

14.06.2021, Aktualności

Marta Zaborowska

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content