Wymiana szkolna Mińsk Mazowiecki – Żywiec – część II

Wymiana szkolna Mińsk Mazowiecki – Żywiec – część II

W dniach 7-9.11.2018 odbyła się kontynuacja wymiany szkolnej – między naszym Technikum Leśnym a Zespołem Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu. W trakcie tych trzech dni nasi koledzy z gór mieli okazję poznać piękno i bogactwo przyrodnicze Kampinoskiego Parku Narodowego, zwiedzić Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin oraz zobaczyć najstarszą sosnę w Polsce na terenie Nadleśnictwa Mińsk. Te trzy wspólnie spędzone dni były okazją do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń, zdobycia nowych znajomości i przyjaźni.

Dodano: 13.11.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content