Wyjazd na zajęcia z języka migowego i Dzień Otwarty UPH w Siedlcach

15 grudnia odbyła się także druga wycieczka do Siedlec. Klasa III B uczestniczyła w zajęciach warsztatowych z języka migowego. Nasi uczniowie mają lekcje języka migowego w szkole, więc było to dla nich niezwykłe doświadczenie, mogli sprawdzić w praktyce swoje dotychczasowe umiejętności. Uczniowie wzięli także udział w Dniu Otwartym Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, z zainteresowaniem obejrzeli stanowiska informujące o kierunkach studiów proponowanych przez UPH, porozmawiali z przedstawicielami uczelni, zadawali pytania naszym absolwentom, którzy studiują na UPH. Opiekunami wycieczki były panie Elżbieta Ładno i Danuta Kluska.

Dodano: 12.02.2018, do kategorii Aktualności

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

10.04.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

W poniedziałek oraz wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Dąb Pamięci aspiranta Piotra Załęskiego

05.04.2024, Aktualności

3 kwietnia na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Mińsku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji posadzenia Dębu Pamięci oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej aspiranta Piotra Załęskiego. Funkcjonariusz Policji Państwowej został zamordowany przez NKWD […]