Wyjazd do Teatru Studio „Buffo”

7 czerwca, uczniowie klasy 2TW wraz z wychowawcą –  Beatą Świątek-Mudant, pojechali do Teatru „Buffo”w Warszawie na kultowy musical „METRO”.

Musical, grany od 1991 jest polskim muzycznym fenomenem. Przez te wszystkie lata nie stracił na aktualności. Wciąż przyciąga tłumy widzów i pozostaje na długo w pamięci.

„METRO” to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, ale przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Byliśmy zachwyceni młodymi wykonawcami, ich fantastycznym śpiewem i tańcem. Ogromne wrażenie zrobiła na nas oprawa muzyczna i efekty specjalne musicalu.

Po zakończeniu spektaklu udało nam się zaprosić do wspólnego zdjęcia Jerzego Grzechnika – odtwórcę roli Jana.

To był wyjątkowy wieczór!

Bardzo dziękujemy Pani Monice Woźniak, która wraz z wychowawcą klasy sprawowała opiekę nad uczniami.

Dodano: 11.06.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!