DO WAKACJI

Wyjazd do Teatru Studio „Buffo”

7 czerwca, uczniowie klasy 2TW wraz z wychowawcą –  Beatą Świątek-Mudant, pojechali do Teatru „Buffo”w Warszawie na kultowy musical „METRO”.

Musical, grany od 1991 jest polskim muzycznym fenomenem. Przez te wszystkie lata nie stracił na aktualności. Wciąż przyciąga tłumy widzów i pozostaje na długo w pamięci.

„METRO” to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, ale przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Byliśmy zachwyceni młodymi wykonawcami, ich fantastycznym śpiewem i tańcem. Ogromne wrażenie zrobiła na nas oprawa muzyczna i efekty specjalne musicalu.

Po zakończeniu spektaklu udało nam się zaprosić do wspólnego zdjęcia Jerzego Grzechnika – odtwórcę roli Jana.

To był wyjątkowy wieczór!

Bardzo dziękujemy Pani Monice Woźniak, która wraz z wychowawcą klasy sprawowała opiekę nad uczniami.

 

Dodano: 11.06.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content