Wyjazd do Teatru Studio „Buffo”

7 czerwca, uczniowie klasy 2TW wraz z wychowawcą –  Beatą Świątek-Mudant, pojechali do Teatru „Buffo”w Warszawie na kultowy musical „METRO”.

Musical, grany od 1991 jest polskim muzycznym fenomenem. Przez te wszystkie lata nie stracił na aktualności. Wciąż przyciąga tłumy widzów i pozostaje na długo w pamięci.

„METRO” to opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, ale przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Byliśmy zachwyceni młodymi wykonawcami, ich fantastycznym śpiewem i tańcem. Ogromne wrażenie zrobiła na nas oprawa muzyczna i efekty specjalne musicalu.

Po zakończeniu spektaklu udało nam się zaprosić do wspólnego zdjęcia Jerzego Grzechnika – odtwórcę roli Jana.

To był wyjątkowy wieczór!

Bardzo dziękujemy Pani Monice Woźniak, która wraz z wychowawcą klasy sprawowała opiekę nad uczniami.

Dodano: 11.06.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności