24.10 – 26.10.2022 – wycieczka – Bieszczady i Rzeszów

Dzisiejszego dnia z wycieczki w Bieszczadach i Rzeszowie wracają uczniowie naszej szkoły. Wycieczka odbyła się w ramach programu Ministerstwa Edukacji „Poznaj Polskę”.

 

 

 

 

 

Młodzież od poniedziałku zdobyła najwyższy szczyt Bieszczad???‍♂️??‍♀️?,zwiedziła najstarsza kopalnie ropy naftowej w Bóbrce ?⛏oraz muzeum Podkarpackie w Krośnie ?wzięła udział w warsztatach tkackich w Muzeum Etnograficznym w Krośnie, przespacerowali się po zaporze w Solinie ??oraz podziwiali piękno tego regionu. W Rzeszowie zwiedzili starówkę, podziwiali piękno miasta, którego największymi atrakcjami architektury jest zamek oraz ratusz miejski ?. W czasie wolnym nie brakowało atrakcji???‍♂️⚽️???Wycieczkę zorganizował i pokierował Pan Łukasz Rogala, a opiekunami byli Pani Marlena Ornoch oraz Alina Żurawska. Dziękujemy?❤️

Dodano: 26.10.2022, do kategorii Aktualności, Wycieczki „Poznaj Polskę”

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content