Wycieczka do Sejmu i Senatu RP.

Wycieczka do Sejmu i Senatu RP.

Dnia 31 października 2017 r. odbyła się wycieczka szkolna, w której uczestniczyły klasy  III B, III C, III TAL, IV TAL , do Sejmu i Senatu RP. Podczas zwiedzania miejsca obrad polskiego parlamentu poznaliśmy zasady działania oraz funkcje obu izb.

Drugą cześć wyjazdu spędziliśmy w Muzeum Narodowym w Warszawie, mogliśmy uczestniczyć w specjalnie dla nas przygotowanych zajęcia dotyczących interpretacji dzieł malarskich w ramach projektu „Kultura Dostępna”.

 

Anna Rokicka

Dodano: 08.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content