Wycieczka Łódź – Wrocław termin: 1 – 3 czerwca 2022 r.

 

Uczestniczyli uczniowie z klas 2C, 2TO, 2TW.

Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”, który jest częścią Polskiego Ładu.

Uczestniczy wycieczki wraz z przewodnikiem PTTK zwiedzili centralną część miasta Łódź, podziwiali architekturę miasta przemysłowego  – ul .Piotrkowska, pl. Wolności. Następnym punktem była wizyta w Centrum Nauki EC1.

Podczas kolejnych dwóch dni wyjazdu uczniowie pod opieką przewodnika spacerowali i podziwiali architekturę zespołu historycznego centrum Wrocławia (Rynek Główny, Ostrów Tumski, Muzeum Uniwersytety Wrocławskiego – Aula Leopoldyńska, Oratorium Marianum oraz Wieża Matematyczna). Kolejnym, niezwykle ciekawym punktem wycieczki była wizyta we wrocławskim ZOO  i Afrykarium oraz spacer po Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Z ogromnym podziwem uczniów spotkała się ekspozycja Centrum Historii Zajezdnia. Oczywiście podczas wieczornych spacerów młodzież poszukiwała symboli miasta – wrocławskich krasnali oraz odtańczyła, niezwykle lubianą w naszej szkole, Belgijkę.

Wycieczkę zorganizowała Pani Marzena Kruszewska DZIĘKUJEMY !!

Na wycieczce opiekowali się nami:

Pani Anna Rokicka, Pani Renata Świętochowska – Lejman, Pani Marlena Ornoch.

ZOBACZ PREZENTACJĘ

Dodano: 14.06.2022, do kategorii Aktualności, Wycieczki „Poznaj Polskę”

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content