DO WAKACJI

Wycieczka I B

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 1B o profilu policyjnym, odwiedzili nową siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, gdzie mogli obejrzeć pojazdy policyjne 🚔🚓, zwiedzić imponujący, świeżo oddany do użytku budynek 🏢 oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o pracy Policji 🕵️
Dziękujemy!
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem 👮‍♀️👮

Dodano: 08.09.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content