Wycieczka do Wilanowa

W dniu 15 maja 2023 r. odbyła się wycieczka do Wilanowa uczniów klasy 2a. Uczniowie mieli okazję podziwiać rezydencję Króla Jana III Sobieskiego👑, dzieła sztuki oraz bezcenne pamiątki związane z rodem Sobieskich. Młodzież aktywnie uczestniczyła również w zajęciach edukacyjnych „Na sarmackim dworze”, oraz w warsztatach drukarskich „Gutenberg i jego wynalazki” Bardzo dziękujemy młodzieży z klasy 2A za wzorowa postawę i ogromne zaangażowanie podczas żywej lekcji historii. Brawo👏 Opiekunowie: Małgorzata Jankowska, Alina Żurawska

Dodano: 16.05.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content