DO WAKACJI

Wycieczka do Szwajcarii

W dniach 24-28.04.2023 odbyła się wycieczka do Szwajcarii, w czasie której zwiedziliśmy mnóstwo pięknych i ciekawych miejsc.

Odwiedziliśmy między innymi Zurych, Lozannę z katedrą Notre-Dame. W Bernie złożyliśmy wizytę w domu Einsteina, spacerowaliśmy ulicami Genewy, podziwiając przepiękne widoki na Jezioro Genewskie i panoramę Alp.
Mogliśmy poczuć odrobinę luksusu, zwiedzając Muzeum Zegarków Patek-Philippe. Dla ducha odwiedziliśmy muzeum zespołu Queen, a dla ciała była wizyta w domu czekolady Lindt.
Było pięknie, pysznie i wesoło!

Opiekunami były panie: Jolanta Zwierzchowska, Renata Świętochowska-Lejman, Dagmara Domańska i Monika Krakowiak.

Marta Zaborowska

Dodano: 23.05.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content