Warsztaty – uzależnienie od papierosów i dopalaczy

W dniu 24.11.2017r. zostały przeprowadzone zajęcia przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Mińsku Mazowieckim, dotyczące uzależnienia od papierosów i dopalaczy. W warsztatach udział wzięli uczniowie klasy IIA Liceum Ogólnokształcącego. Podczas zajęć został podsumowany projekt edukacyjny ,,Depresja – porozmawiajmy o niej”, którego koordynatorem była pani mgr Maria Bartnicka – Wójcicka. Uczniowie otrzymali dyplomy i podziękowania.

Zajęcia zorganizowała mgr Maria Bartnicka – Wójcicka.

Dodano: 05.12.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

10.04.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

W poniedziałek oraz wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Czytaj całość

Dąb Pamięci aspiranta Piotra Załęskiego

05.04.2024, Aktualności

3 kwietnia na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Mińsku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji posadzenia Dębu Pamięci oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej aspiranta Piotra Załęskiego. Funkcjonariusz Policji Państwowej został zamordowany przez NKWD […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content