W Barcelonie

W jednej ze swoich piosenek Anna Jantar śpiewała: „Ostatni dzień w Barcelonie…”
Słowa te z pewnością mogły towarzyszyć uczestnikom samolotowej wycieczki do słonecznej Barcelony, która odbyła się w dniach 13-17 listopada. Organizatorem wycieczki był pan Łukasz Rogala👏👏 Opiekę nad uczniami sprawowali również pani Agnieszka Ostrowska i pan Piotr Wycisłowski.
Te kilka dni uczniowie spędzili w bardzo intensywny sposób. Zwiedzili najważniejsze atrakcje Barcelony m.in. Sagrada Família, Park Güell, Casa Batlló, Casa Milà, Park de la Ciutadella. Wspaniała pogoda (25°C) umożliwiła kąpiel w morzu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć miasto z góry, wchodząc na Bunkers del Carmel, Museu Nacional d’Art de Catalunya oraz wjeżdżając na górę Montjuïc. Uczestnicy wycieczki zrobili ok. 85 tysięcy kroków!
Mimo zmęczenia i pojawiającego się od czasu do czasu narzekania na taką intensywność zajęć, warto było zwiedzić tak piękne miasto
i zabytki.
Dziękujemy za tak fantastyczną wycieczkę 🥰

 

 

Dodano: 19.11.2023, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Aktualności

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Mińskiego

23.05.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

21 maja 2024 r. na stadionie miejskim przy ul. Budowlanej nasza młodzież rywalizowała w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego.

Czytaj całość

Zarejestruj się

16.05.2024, Aktualności

Rekrutacja 2024/2025 Rejestracja kandydata odbywa się przez adres strony zamieszczony poniżej: Wypełniamy  wniosek o przyjęcie do szkoły:  https://minskmazowiecki.edu.com.pl/kandydat

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content