DO WAKACJI

Uroczystość pożegnania kończących naukę w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie absolwentów klas III Liceum Ogólnokształcącego i IV Technikum.

29 kwietnia 2022 r. społeczność szkolna uroczyście pożegnała kończących naukę w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie absolwentów klas III Liceum Ogólnokształcącego i IV Technikum.

Podczas oficjalnej części spotkania pani Dyrektor Marlena Pustoła dokonała podsumowania osiągnięć zgromadzonych w sali gimnastycznej maturzystów. Życzyła im realizacji obranych celów. Ciepłe słowa do absolwentów skierował również Pan Starosta Witold Kikolski.

W drugiej części dzisiejszej uroczystości maturzystów godnie pożegnali w programie artystycznym uczniowie klas młodszych.
Dla absolwentów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie był to wyjątkowy dzień.

Dodano: 29.04.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content