Uroczystość pożegnania kończących naukę w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie absolwentów klas III Liceum Ogólnokształcącego i IV Technikum.

29 kwietnia 2022 r. społeczność szkolna uroczyście pożegnała kończących naukę w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie absolwentów klas III Liceum Ogólnokształcącego i IV Technikum.

Podczas oficjalnej części spotkania pani Dyrektor Marlena Pustoła dokonała podsumowania osiągnięć zgromadzonych w sali gimnastycznej maturzystów. Życzyła im realizacji obranych celów. Ciepłe słowa do absolwentów skierował również Pan Starosta Witold Kikolski.

W drugiej części dzisiejszej uroczystości maturzystów godnie pożegnali w programie artystycznym uczniowie klas młodszych.
Dla absolwentów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie był to wyjątkowy dzień.

Dodano: 29.04.2022, do kategorii Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.