UPH – Instytut Biologii w Siedlcach

W dniu 31 marca uczniowie klas maturalnych 4AP i 4CP naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach i wykładach zorganizowanych przez UPH – Instytut Biologii w Siedlcach. Perfekcyjna organizacja i przystępna forma zajęć pozwoliła uczniom zgłębić i utrwalić wiedzę z mikrobiologii, botaniki, zoologii bezkręgowców i fizjologii roślin. Zajęcia były doskonałą powtórka do matury z biologii. Dziękujemy organizatorom – pracownikom Instytutu Biologii, wychowawcom klas i nauczycielowi Biologii p. Marii Wojcickiej.

Dodano: 13.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content