UPH – Instytut Biologii w Siedlcach

W dniu 31 marca uczniowie klas maturalnych 4AP i 4CP naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach i wykładach zorganizowanych przez UPH – Instytut Biologii w Siedlcach. Perfekcyjna organizacja i przystępna forma zajęć pozwoliła uczniom zgłębić i utrwalić wiedzę z mikrobiologii, botaniki, zoologii bezkręgowców i fizjologii roślin. Zajęcia były doskonałą powtórka do matury z biologii. Dziękujemy organizatorom – pracownikom Instytutu Biologii, wychowawcom klas i nauczycielowi Biologii p. Marii Wojcickiej.

Dodano: 13.04.2023, do kategorii Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności