UPH – Instytut Biologii w Siedlcach

W dniu 31 marca uczniowie klas maturalnych 4AP i 4CP naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach i wykładach zorganizowanych przez UPH – Instytut Biologii w Siedlcach. Perfekcyjna organizacja i przystępna forma zajęć pozwoliła uczniom zgłębić i utrwalić wiedzę z mikrobiologii, botaniki, zoologii bezkręgowców i fizjologii roślin. Zajęcia były doskonałą powtórka do matury z biologii. Dziękujemy organizatorom – pracownikom Instytutu Biologii, wychowawcom klas i nauczycielowi Biologii p. Marii Wojcickiej.

Dodano: 13.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

10.04.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

W poniedziałek oraz wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Czytaj całość

Dąb Pamięci aspiranta Piotra Załęskiego

05.04.2024, Aktualności

3 kwietnia na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Mińsku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji posadzenia Dębu Pamięci oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej aspiranta Piotra Załęskiego. Funkcjonariusz Policji Państwowej został zamordowany przez NKWD […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content