Udział w dniach otwartych z Uniwersytetem Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach

W czwartek 16 marca, licealiści z klasy IA i technicy weterynarii, wraz z opiekunami wybrali się do Siedlec na wykłady i warsztaty prowadzone przez pracowników Instytutu Biologii oraz Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego. Uczniowie wzięli udział w wykładach i ćwiczeniach poświęconych embriologii, genetyce, mikrobiologii, jednak największe wrażenie wywarły warsztaty z zoopsychologii psa i kota .

Jak co roku uczniowie wrócili z dobrymi wrażeniami i zamiarem uczestnictwa w wykładach także w przyszłym roku.

Dodano: 29.03.2017, do kategorii Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!