Uczniowie klasy II i III szkoły Branżowej I Stopnia wybrali się na wycieczkę

Kolejnym miejscem, które 6 czerwca odwiedzili uczniowie klasy II i III szkoły Branżowej I Stopnia było Muzeum Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim

To doskonała okazja, aby poszerzyć wiedzę na temat historii regionu – Mińska Mazowieckiego. Uczniowie zwiedzili muzeum i wysłuchali lekcji historii. Wysłuchali opowieści o zbiorach muzeum poświęconych historii miasta, tj. ekspozycjach obrazów prezentujących dzieje miasta w malarstwie i zdjęciach fotograficznych, a także podziwiali przepiękną porcelanę z XIX wieku.
To był dzień pełen wrażeń oraz pogłębiania wiedzy o historii naszego regionu.

Dodano: 11.06.2024, do kategorii Wycieczki

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.