Szlachetna Paczka

W ostatni weekend nasza szkoła wsparła akcję Szlachetnej Paczki. Fundusze zebrane wśród szkolnej społeczności przeznaczyliśmy na zakup dodatkowych produktów dla potrzebujących. To kolejny raz, gdy wsparliśmy tą wspaniałą akcję. W czasie finału nie zabrakło oczywiście naszych uczniów, którzy dzielnie pomagali rozwozić paczki do potrzebujących rodzin. Dziękujemy wspaniałym “Mikołajom, reniferom i aniołom” z klasy 1TL, czyli Alanowi, Jakubowi, Jankowi, Mai oraz Julii. Oby więcej takich działań! Ogromne podziękowania należą się naszemu nauczycielowi panu Łukaszowi Rogali, który jednocześnie jest liderem Szlachetnej Paczki w rejonie Mińsk Mazowiecki.

Dodano: 14.12.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content