DO WAKACJI

Szlachetna Paczka

W ostatni weekend nasza szkoła wsparła akcję Szlachetnej Paczki. Fundusze zebrane wśród szkolnej społeczności przeznaczyliśmy na zakup dodatkowych produktów dla potrzebujących. To kolejny raz, gdy wsparliśmy tą wspaniałą akcję. W czasie finału nie zabrakło oczywiście naszych uczniów, którzy dzielnie pomagali rozwozić paczki do potrzebujących rodzin. Dziękujemy wspaniałym “Mikołajom, reniferom i aniołom” z klasy 1TL, czyli Alanowi, Jakubowi, Jankowi, Mai oraz Julii. Oby więcej takich działań! Ogromne podziękowania należą się naszemu nauczycielowi panu Łukaszowi Rogali, który jednocześnie jest liderem Szlachetnej Paczki w rejonie Mińsk Mazowiecki.

Dodano: 14.12.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content