Rok szkolny dobiegł końca

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca.

Dziś jest pusto. Nie ma podniosłej atmosfery, uroczystej akademii, osobistych podziękowań, uśmiechów i uścisków.

Drodzy Uczniowie i Pracownicy ZSMSC, brakuje Was bardzo w Chemiku. To Wy tworzycie ten dom – szkołę i panującą w niej atmosferę. Każdy z Was jest jedną, szczególną cegiełką. Pojedyncza – nie zbuduje domu, ale jedna obok drugiej stworzą bezpieczną przystań, która pozwoli przetrwać przeciwności losu.

W imieniu Dyrekcji dziękuję wszystkim za serce, zaangażowanie i pracę. Życzę udanych i bezpiecznych wakacji, wakacji off-line.

Do zobaczenia we wrześniu!

Z wakacyjnym pozdrowieniem strofy o lecie przesyłają nauczyciele
Jan Brzechwa, Przyjście lata

Przyjście lata

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca. Dziś jest pusto. Nie ma podniosłej atmosfery, uroczystej akademii, osobistych podziękowań, uśmiechów i uścisków.Drodzy Uczniowie i Pracownicy ZSMSC, brakuje Was bardzo w Chemiku. To Wy tworzycie ten dom – szkołę i panującą w niej atmosferę. Każdy z Was jest jedną, szczególną cegiełką. Pojedyncza – nie zbuduje domu, ale jedna obok drugiej stworzą bezpieczną przystań, która pozwoli przetrwać przeciwności losu. W imieniu Dyrekcji dziękuję wszystkim za serce, zaangażowanie i pracę. Życzę udanych i bezpiecznych wakacji, wakacji off-line. Do zobaczenia we wrześniu!Z wakacyjnym pozdrowieniem strofy o lecie przesyłają nauczyciele ???? Jan Brzechwa, Przyjście lata

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim Czwartek, 25 czerwca 2020

Dodano: 26.06.2020, do kategorii Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content