Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Trzy miesiące trwały Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt 🙂 Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn z klas: IA, IB, IC, IIB, IIC, IITLO, IIIC i IVTLO, które rozegrały po 3 mecze w dwóch losowo wybranych grupach, a po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinałach. Drużyna z IIC pokonała dziewczyny z IC w meczu o 3 miejsce, a siatkarki z IA wyszły zwycięsko z pojedynku z maturzystkami z IIIC wygrywając cały turniej. Wszystkim dziewczętom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Dodano: 26.02.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności