Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Trzy miesiące trwały Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt 🙂 Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn z klas: IA, IB, IC, IIB, IIC, IITLO, IIIC i IVTLO, które rozegrały po 3 mecze w dwóch losowo wybranych grupach, a po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinałach. Drużyna z IIC pokonała dziewczyny z IC w meczu o 3 miejsce, a siatkarki z IA wyszły zwycięsko z pojedynku z maturzystkami z IIIC wygrywając cały turniej. Wszystkim dziewczętom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Dodano: 26.02.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

10.04.2024, Aktualności, Sport w Naszej Szkole

W poniedziałek oraz wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej.

Dąb Pamięci aspiranta Piotra Załęskiego

05.04.2024, Aktualności

3 kwietnia na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie w Mińsku Mazowieckim odbył się uroczysty apel z okazji posadzenia Dębu Pamięci oraz odsłonięcia tablicy pamiątkowej aspiranta Piotra Załęskiego. Funkcjonariusz Policji Państwowej został zamordowany przez NKWD […]