Świętujemy Dzień Historyka!

4.06.2024r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Dzień Historyka. Dziękujemy nauczycielkom historii za przygotowanie apelu z okazji 35. rocznicy wyborów. Częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 r. Podczas uroczystości odbyła się także lekcja europejska przybliżająca zasady pracy Parlamentu Europejskiego. Na zakończenie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali piękne stylizacje historyczne.

Dodano: 05.06.2024, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content