DO WAKACJI

Światowy Dzień Ziemi

Edukacja środowiskowa – pierwsza w planie, na cóż bowiem zda się liczenie, czytanie, gdy życia na Ziemi nie stanie”.
                                                                                                                                                                                   I. Oksińska
Parę dni temu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię jest zadaniem, które powinniśmy starać się wykonywać każdego dnia.
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją przygotowaną przez panią Jolantę Zwierzchowską:

https://www.canva.com/design/DAEcrmGs1vk/_oLILno64z-Xb7Xy7EKu8Q/view?utm_content=DAEcrmGs1vk&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=viewer

Marta Zaborowska

Dodano: 26.04.2021, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content