Stypendium Starosty

30 listopada Pani Dyrektor Marlena Pustoła, działając w imieniu Starosty Mińskiego, Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego, wręczyła dyplomy Stypendium Starosty uczennicom, które podczas sesji rady powiatu mińskiego nie mogły odebrać tego szczególnego wyróżnienia. Serdeczne gratulacje dla Kamili Ziółkowskiej z klasy 3BS oraz Weroniki Maciak z klasy 2TA1, które za swoje wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2022/2023, otrzymały to wyjątkowe wyróżnienie. Uczennica Oliwia Biela z klasy 3A swoją nagrodę odebrała osobiście z rąk Pana Starosty.

Dodano: 05.12.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content