Status „Dobrej praktyki”

Miło nam poinformować, że nasza wspaniała szkoła jako placówka z Mińska Mazowieckiego brała udział w ogólnopolskim konkursie „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” organizowanym przez Fundację Funduszu Współpracy oraz Kuratorium Oświaty. Otrzymaliśmy ponownie status „Dobrej praktyki” Stworzony przez nas projekt dotyczył metodyki nauczania – projekt : „Innowacyjne metody nauczania przedmiotów zawodowych kluczem do sukcesów zawodowych uczniów”. Projekt przygotowały: Kierownik Szkolenia Praktycznego mgr Maria Bartnicka-Wójcicka oraz lek. wet. Ela Fabczak. Naszym kochanym uczniom, olimpijczykom, finalistom konkursów, stypendystom naukowym serdecznie dziękujemy za tematyczną inspirację. Chciałyśmy w ten sposób pokazać całej Polsce jak ważna jest praktyczna i innowacyjna nauka przedmiotów zawodowych i jakie mamy doskonale efekty na egzaminach i olimpiadach!!! Wszystkim partnerom naukowym: UPH Instytut Zootechniki Rybactwa , SGGW dr Katarzyna Olbrych , lecznicom weterynaryjnym przyjmującym naszych praktykantów bardzo dziękujemy za wsparcie naukowe, a naszym nauczycielom za zaangażowanie w Dni Zawodowca, przywożenie zwierząt na lekcje, przywożenie pomocy naukowych, kreatywność i PASJĘ w pracy. Rozdanie dyplomów już po feriach.

Dodano: 03.02.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content