Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczny dzień Edukacji Narodowej połączony był w naszej szkole z ważnym wydarzeniem. W czasie uroczystego apelu uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali pełnoprawnymi uczniami szkoły. Pierwszoklasiści poznali historię sztandaru szkoły i jego dokładny opis. Po krótkiej przemowie pani dyrektor, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zaprosili wszystkich na część artystyczną. Uczniowie przedstawili najświeższe informacje z pokoi nauczycielskich i ze szkolnych korytarzy. Mogliśmy też w kilku scenkach zobaczyć, jak wygląda prawdziwe oblicze pracy nauczyciela. Humorystyczne scenki przeplatane były piosenkami, opisującymi szkolną rzeczywistość. Niejeden uśmiech na twarzy wywołał Mini-koncert życzeń. Wysłuchaliśmy między innymi piosenek – dedykacji od uczniów opuszczających ostatnie lekcje: „Szukaj mnie”, czy też piosenki ucznia proszącego o warunkową promocję: „Daj mi ten rok”.

Występ zakończyły życzenia oraz kwiaty i słodkie upominki. „Wisienką na trocie” był mini-koncert ucznia Cezarego Wociala.

Nad całością uroczystości czuwały opiekunki Samorządu Uczniowskiego – p. Agata Buśko
i p. Marta Zaborowska.

Zobacz zdjęcia

Marta Zaborowska

Dodano: 09.11.2017, do kategorii Aktualności

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content