Ślubowanie klas pierwszych i Dzień Edukacji Narodowej

Tegoroczny dzień Edukacji Narodowej połączony był w naszej szkole z ważnym wydarzeniem. W czasie uroczystego apelu uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali pełnoprawnymi uczniami szkoły. Pierwszoklasiści poznali historię sztandaru szkoły i jego dokładny opis. Po krótkiej przemowie pani dyrektor, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zaprosili wszystkich na część artystyczną. Uczniowie przedstawili najświeższe informacje z pokoi nauczycielskich i ze szkolnych korytarzy. Mogliśmy też w kilku scenkach zobaczyć, jak wygląda prawdziwe oblicze pracy nauczyciela. Humorystyczne scenki przeplatane były piosenkami, opisującymi szkolną rzeczywistość. Niejeden uśmiech na twarzy wywołał Mini-koncert życzeń. Wysłuchaliśmy między innymi piosenek – dedykacji od uczniów opuszczających ostatnie lekcje: „Szukaj mnie”, czy też piosenki ucznia proszącego o warunkową promocję: „Daj mi ten rok”.

Występ zakończyły życzenia oraz kwiaty i słodkie upominki. „Wisienką na trocie” był mini-koncert ucznia Cezarego Wociala.

Nad całością uroczystości czuwały opiekunki Samorządu Uczniowskiego – p. Agata Buśko
i p. Marta Zaborowska.

Zobacz zdjęcia

Marta Zaborowska

Dodano: 09.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content