Serdeczne pozdrowienia z Berlina!

Berlin i Poczdam. Dwa totalnie różne miasta. Niepowtarzalny, wielobarwny, wielokulturowy Berlin. Długi spacer: Aleksanderplatz, Wieża Telewizyjna, Czerwony Ratusz, Wyspa Muzealna, aleja Unter den Linden, Brama Brandenburska, Pomnik Holokaustu, Plac Paryski, słynna handlowa ulica Ku’damm, Plac Poczdamski i wiele innych miejsc po drodze. Oczywiście czas na Döner Kebab i na koniec niesamowite Muzeum Techniki oraz East Side Gallery Poczdam spokojny, pełen bajkowych pałaców, miasto o tysiącletniej historii. Cecilienhof, w którym odbyła się Konferencja Poczdamska, kompleks pałacowo-ogrodowy Sanssouci, Chiński Pawilon, Aleksandrówka, Dzielnica Holenderska i obiad na Starówce. A potem powrót „Autobahn der Freiheit”. Młodzież zdyscyplinowana, zintegrowana, wymęczona i zadowolona pod opieką nauczycieli Joanny Müller, Magdaleny Wiśniewskiej i Aliny Żurawskiej

Dodano: 23.05.2024, do kategorii Aktualności, Wycieczki

Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Czytaj całość

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content