Sadzenie dębów i sosen w leśnictwie Mienia

Fotorelacja z piątkowego sadzenia dębów i sosen w leśnictwie Mienia.

21 kwietnia Nadleśnictwo Mińsk Mazowiecki kolejny raz zaprosiło do wspólnego sadzenia lasu. Tym razem na zaproszenie odpowiedzieli uczniowie klas 1TL oraz 3TO, włączając się tym samym do ogólnopolskiej akcji #ŁącząNasDrzewa.

Dodano: 24.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content