DO WAKACJI

Relacja z Żywca

Wymiana Szkół Leśnych

Uczniowie II TLO w dniach 15-17.06.2018 uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Żywca, której organizatorem był Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu w ramach wymiany szkolnej. Nasi uczniowie zdobyli Rysiankę przecierając dzikie szlaki (1322m), zwiedzili żywiecki Rynek, na którym zatańczyli poloneza, podziwiali Pałac Habsburgów, poznali historię Arcyksiążęcego Browaru oraz zasiedli przy stole w dworku, w którym przez miesiąc przebywał Józef Piłsudski.

W ciągu tych trzech dni było mnóstwo okazji do śmiechu, niekończących się rozmów, pogłębiania wiedzy przyrodniczej i kulturowej.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym przewodnikom: pani mgr inż. Justynie Kliś oraz pani mgr inż. Anecie Piaseckiej-Dybal z ZSDiL i jesienią wraz z uczniami zapraszamy do nas!

Dodano: 22.06.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content