Relacja z Żywca

Wymiana Szkół Leśnych

Uczniowie II TLO w dniach 15-17.06.2018 uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Żywca, której organizatorem był Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu w ramach wymiany szkolnej. Nasi uczniowie zdobyli Rysiankę przecierając dzikie szlaki (1322m), zwiedzili żywiecki Rynek, na którym zatańczyli poloneza, podziwiali Pałac Habsburgów, poznali historię Arcyksiążęcego Browaru oraz zasiedli przy stole w dworku, w którym przez miesiąc przebywał Józef Piłsudski.

W ciągu tych trzech dni było mnóstwo okazji do śmiechu, niekończących się rozmów, pogłębiania wiedzy przyrodniczej i kulturowej.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym przewodnikom: pani mgr inż. Justynie Kliś oraz pani mgr inż. Anecie Piaseckiej-Dybal z ZSDiL i jesienią wraz z uczniami zapraszamy do nas!

Dodano: 22.06.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content