Relacja z Żywca

Wymiana Szkół Leśnych

Uczniowie II TLO w dniach 15-17.06.2018 uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Żywca, której organizatorem był Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu w ramach wymiany szkolnej. Nasi uczniowie zdobyli Rysiankę przecierając dzikie szlaki (1322m), zwiedzili żywiecki Rynek, na którym zatańczyli poloneza, podziwiali Pałac Habsburgów, poznali historię Arcyksiążęcego Browaru oraz zasiedli przy stole w dworku, w którym przez miesiąc przebywał Józef Piłsudski.

W ciągu tych trzech dni było mnóstwo okazji do śmiechu, niekończących się rozmów, pogłębiania wiedzy przyrodniczej i kulturowej.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym przewodnikom: pani mgr inż. Justynie Kliś oraz pani mgr inż. Anecie Piaseckiej-Dybal z ZSDiL i jesienią wraz z uczniami zapraszamy do nas!

Dodano: 22.06.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content