DO WAKACJI

Przegląd poezji patriotycznej

Z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja zapraszamy wszystkich chętnych Uczniów do udziału w przeglądzie poezji patriotycznej, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 27 kwietnia 2023 roku.

Możesz przygotować interpretację dowolnego utworu literackiego i przedstawić go widzom, ważne tylko, aby jego tematyka dotyczyła miłości do Ojczyzny i dumy z historii Polski.
Zapraszamy do udziału!
Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia do pani Aliny Żurawskiej lub pani Karoliny Kaczyńskiej do dnia 21 kwietnia.

Dodano: 20.04.2023, do kategorii Konkursy

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content