DO WAKACJI

POŻEGNANIE LATA W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ im. ŚWIĘTEGO JÓZEFA W MIENI

W dniu 28 września uczniowie działający w szkolnym kole wolontariatu” Iskierka Nadziei”  wzięli udział w pożegnaniu lata w Domu Pomocy Społecznej w Mieni. Była to nasza kolejna wizyta w zaprzyjaźnionym ze szkołą ośrodku.

Dziękujemy  wszystkim uczniom i nauczycielom wspierającym inicjatywę wolontariatu.

Monka Woźniak – pedagog szkolny

Dodano: 10.10.2017, do kategorii Wolontariat

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content