Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

Klasa 2B spotkała się z doradcą zawodowym z Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, czym zajmuje się urząd, jakie są możliwości uzyskania dofinansowań z urzędu dla osób rozpoczynając swoją przyszłą ścieżkę zawodową.
Wysłuchali również informacji o zapotrzebowaniu na konkretne zawody na rynku pracy. Pani doradca odpowiadała też na pytania zadawane przez uczniów.
Dziękujemy Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim za otwartość na spotkania z młodzieżą!

Dodano: 15.12.2023, do kategorii Aktualności

Zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęliśmy wakacje

21.06.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ciężką pracę, zaangażowanie i osiągniecia w minionym roku.

Wakacje z książką

19.06.2024, Aktualności, Konkursy

Biblioteka ZSMSC i MSP w Mińsku Mazowieckim zaprasza uczniów i słuchaczy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”.