Powiatowy Konkursu Fotograficzny „Tajemnice Naszych Lasów” 2021/2022

Znamy już wyniki Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Tajemnice Naszych Lasów” 2021/2022 pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.

W konkursie wzięło udział 20 uczniów z 7 szkół podstawowych z powiatu mińskiego.
Pierwsze miejsce – Dominik Wardzyński z Zespołu Szkół w Latowiczu za fotografię „Czarodziejskie Lustro”, opiekun p. Agnieszka Włodarczyk.
Drugie miejsce – Filip Gogol ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Jakubowie za fotografię „Liść pajęczyna”, opiekun p. Dorota Czerwińska.
Trzecie miejsce – Rafał Koza z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Okuniewie za fotografię „Mleczna Droga”, opiekun p. Barbara Podgórska.
Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy Zwycięzcom!

Marta Zaborowska

Dodano: 04.04.2022, do kategorii Aktualności, Konkursy

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności