Powiatowy Konkurs „Życie i rola drzew”

31 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Życie i Rola Drzew” pod honorowym patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty i Promocji Starostwa Powiatowego pani Urszula Soroka, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Mińsk pani Izabela Kaźmierska, ppłk. Marcin Boruta z 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego im. ppłk. pil. Jana Zumbacha, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim sierż. sztab. Elżbieta Zagórska, Kierownik Rewiru Dzielnicowych KPP w Mińsku Mazowieckim młodszy aspirant Karol Witowski, Naczelnik Wydziału Środowiska i Rolnictwa Powiatu Mińskiego p. Stanisław Smater, Kierownik Delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Mińsku Mazowieckim p. Marta Wojtaczka.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych klas VII i VIII.

Wyniki Powiatowego Konkursu Życie i Rola Drzew pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk:

I miejsce – Natasza Wierzbicka ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie za fotografię „Zimowy sen” II miejsce – Zuzanna Panek ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach za fotografię „Jej wysokość”
III miejsce – Amelia Kąkol ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach za fotografię „Szukam Cię”

Laureatom – serdecznie gratulujemy!

Fotografie nagrodzone w Powiatowym Konkursie „Życie i Rola Drzew” pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.

Zobacz zdjęcia z uroczystości:

Marta Zaborowska

Dodano: 03.04.2023, do kategorii Aktualności, Konkursy

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności