Powiatowy Konkurs „Życie i rola drzew”

31 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Życie i Rola Drzew” pod honorowym patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty i Promocji Starostwa Powiatowego pani Urszula Soroka, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Mińsk pani Izabela Kaźmierska, ppłk. Marcin Boruta z 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego im. ppłk. pil. Jana Zumbacha, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim sierż. sztab. Elżbieta Zagórska, Kierownik Rewiru Dzielnicowych KPP w Mińsku Mazowieckim młodszy aspirant Karol Witowski, Naczelnik Wydziału Środowiska i Rolnictwa Powiatu Mińskiego p. Stanisław Smater, Kierownik Delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Mińsku Mazowieckim p. Marta Wojtaczka.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych klas VII i VIII.

Wyniki Powiatowego Konkursu Życie i Rola Drzew pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk:

I miejsce – Natasza Wierzbicka ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie za fotografię „Zimowy sen” II miejsce – Zuzanna Panek ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach za fotografię „Jej wysokość”
III miejsce – Amelia Kąkol ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach za fotografię „Szukam Cię”

Laureatom – serdecznie gratulujemy!

Fotografie nagrodzone w Powiatowym Konkursie „Życie i Rola Drzew” pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.

Zobacz zdjęcia z uroczystości:

Marta Zaborowska

Dodano: 03.04.2023, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content