Powiatowy Konkurs „Życie i rola drzew”

31 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Życie i Rola Drzew” pod honorowym patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty i Promocji Starostwa Powiatowego pani Urszula Soroka, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Mińsk pani Izabela Kaźmierska, ppłk. Marcin Boruta z 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego im. ppłk. pil. Jana Zumbacha, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim sierż. sztab. Elżbieta Zagórska, Kierownik Rewiru Dzielnicowych KPP w Mińsku Mazowieckim młodszy aspirant Karol Witowski, Naczelnik Wydziału Środowiska i Rolnictwa Powiatu Mińskiego p. Stanisław Smater, Kierownik Delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Mińsku Mazowieckim p. Marta Wojtaczka.
Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych klas VII i VIII.

Wyniki Powiatowego Konkursu Życie i Rola Drzew pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk:

I miejsce – Natasza Wierzbicka ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Kałuszynie za fotografię „Zimowy sen” II miejsce – Zuzanna Panek ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach za fotografię „Jej wysokość”
III miejsce – Amelia Kąkol ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Górkach za fotografię „Szukam Cię”

Laureatom – serdecznie gratulujemy!

Fotografie nagrodzone w Powiatowym Konkursie „Życie i Rola Drzew” pod Honorowym Patronatem Starosty Mińskiego i Nadleśnictwa Mińsk.

Zobacz zdjęcia z uroczystości:

Marta Zaborowska

Dodano: 03.04.2023, do kategorii Aktualności, Konkursy

Dziękujemy Pracownikom Instytutu Biologii Uniwersytetu w Siedlcach

16.04.2024, Aktualności

Kolejny raz uczniowie klas 1A i 3A wraz z opiekunami p. Marią Bartnicką – Wojcicką, p. Małgorzatą Jankowską i p. Aliną Żurawską uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

16.04.2024, Aktualności, Konkursy

13 kwietnia 2024 w Radomiu odbył się etap okręgowy XXXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

1 miejsce

15.04.2024, Aktualności, Konkursy

Blok weterynaryjny OWIUR 1 miejsce okręgowy etap GABRYSIA ROKICKA 4TW!!!!!!!!