Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie

Z okazji Dnia Leśnika i Drzewiarza – 5 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie im. Simony Kossak pod patronatem Starosty Mińskiego. Współorganizatorami konkursu byli: Nadleśnictwo Mińsk oraz Samodzielny Zakład Botaniki Leśnej SGGW na Wydziale Leśnym. W konkursie uczestniczyło 21 uczniów z 8 szkół. Konkurs składał się z dwóch części: praktycznej, która polegała na rozpoznawaniu gatunków roślin i zwierząt oraz teoretycznej – w formie testu jednokrotnego wyboru.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą przyrodniczą.

Laureatami zostali:

– Karolina Komorzycka

– Natalia Grzesińska

– Weronika Stempień

– Klaudia Karpińska

– Hubert Kosieradzki

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Dodano: 09.04.2018, do kategorii Aktualności, Konkursy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content