DO WAKACJI

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie

Z okazji Dnia Leśnika i Drzewiarza – 5 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie im. Simony Kossak pod patronatem Starosty Mińskiego. Współorganizatorami konkursu byli: Nadleśnictwo Mińsk oraz Samodzielny Zakład Botaniki Leśnej SGGW na Wydziale Leśnym. W konkursie uczestniczyło 21 uczniów z 8 szkół. Konkurs składał się z dwóch części: praktycznej, która polegała na rozpoznawaniu gatunków roślin i zwierząt oraz teoretycznej – w formie testu jednokrotnego wyboru.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą przyrodniczą.

Laureatami zostali:

– Karolina Komorzycka

– Natalia Grzesińska

– Weronika Stempień

– Klaudia Karpińska

– Hubert Kosieradzki

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!

Dodano: 09.04.2018, do kategorii Aktualności, Konkursy

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content