DO WAKACJI

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

5 grudnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród zwycięzcom XVII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla dzieci i młodzieży. Gości powitali: Stanisław Smater – Naczelnik Wydziału Środowiska i Rolnictwa w imieniu organizatorów Konkursu oraz dyrektor Szkoły Marlena Pustoła.

Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński wręczał nagrody zwycięzcom i wyróżnionym uczniom.  W konkursie wzięło udział prawie pół tysiąca uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tegoroczna edycja zorganizowana była pod hasłem: „Okaż kulturę i chroń naturę”. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły – Aleksandra Szubińska z klasy IIA, która zdobyła drugie miejsce. Jej opiekunem była pani magister Maria Bartnicka-Wójcicka. Dzięki miejscu na podium, szkoła  otrzymała Mikroskop Biolight 200.

Uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły. Zebrani goście wysłuchali piosenek związanych z ekologią i przyrodą oraz obejrzeli przedstawienie o żuku i biedronce. Uczniowie przygotowali część artystyczną pod opieką pani magister Marty Zaborowskiej.

Gratulujemy Aleksandrze zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów konkursowych.

Marta Zaborowska

Dodano: 06.12.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content