Powiatowy Konkurs Ekologiczny

5 grudnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród zwycięzcom XVII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla dzieci i młodzieży. Gości powitali: Stanisław Smater – Naczelnik Wydziału Środowiska i Rolnictwa w imieniu organizatorów Konkursu oraz dyrektor Szkoły Marlena Pustoła.

Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński wręczał nagrody zwycięzcom i wyróżnionym uczniom.  W konkursie wzięło udział prawie pół tysiąca uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tegoroczna edycja zorganizowana była pod hasłem: „Okaż kulturę i chroń naturę”. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły – Aleksandra Szubińska z klasy IIA, która zdobyła drugie miejsce. Jej opiekunem była pani magister Maria Bartnicka-Wójcicka. Dzięki miejscu na podium, szkoła  otrzymała Mikroskop Biolight 200.

Uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły. Zebrani goście wysłuchali piosenek związanych z ekologią i przyrodą oraz obejrzeli przedstawienie o żuku i biedronce. Uczniowie przygotowali część artystyczną pod opieką pani magister Marty Zaborowskiej.

Gratulujemy Aleksandrze zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów konkursowych.

Marta Zaborowska

Dodano: 06.12.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content