Powiatowy Dzień Edukacji w naszej szkole!

Powiatowy Dzień Edukacji w naszej szkole! Tyle ważnych osobistości nas odwiedziło, tyle się działo i zadziało… Tyle ciepłych słów, kwiatów i NAGRÓD! Proszę zerknijcie sami na te zdjęcia. Dziękujemy Szanownym Gościom za przybycie, uczniom za pomoc w organizacji a nauczycielom za to, że istnieją.

Doskonały występ naszych absolwentów w organizowanym przez naszą szkołę Powiatowym Dniu Edukacji. Nie dość, że przystojni to jeszcze ze wspaniałymi głosami???Damian Miros oraz Grzegorz Kozłowski wielkie brawa?????Dziękujemy.

Nasze uczennice – Mega – gwiazdy w swojej życiowej pasji!!!!????Na zdjęciach Patrycja Pietrzak, Zuzia Szewczyk, Marta Krajewska taekwondo w czasie występów w naszej szkole. Gratulacje!

 

Dodano: 12.10.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Karty rekrutacyjne

18.07.2024, Aktualności

Uczniów zakwalifikowanych do przyjęcia do klas pierwszych prosimy o wypełnienie i dostarczenia wraz z dokumentami poniższych kart rekrutacyjnych: Technik weterynarii Technik ochrony środowiska Technik leśnik Technik analityk ze specjalnością kryminologia i analiza kryminalna Liceum Ogólnokształcące […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Matury poprawkowe – sierpień 2024 r.

17.07.2024, Aktualności

Harmonogram matur poprawkowych sierpień 2024 Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content