DO WAKACJI

Powiatowy Dzień Edukacji w naszej szkole!

Powiatowy Dzień Edukacji w naszej szkole! Tyle ważnych osobistości nas odwiedziło, tyle się działo i zadziało… Tyle ciepłych słów, kwiatów i NAGRÓD! Proszę zerknijcie sami na te zdjęcia. Dziękujemy Szanownym Gościom za przybycie, uczniom za pomoc w organizacji a nauczycielom za to, że istnieją.

Doskonały występ naszych absolwentów w organizowanym przez naszą szkołę Powiatowym Dniu Edukacji. Nie dość, że przystojni to jeszcze ze wspaniałymi głosami???Damian Miros oraz Grzegorz Kozłowski wielkie brawa?????Dziękujemy.

Nasze uczennice – Mega – gwiazdy w swojej życiowej pasji!!!!????Na zdjęciach Patrycja Pietrzak, Zuzia Szewczyk, Marta Krajewska taekwondo w czasie występów w naszej szkole. Gratulacje!

 

Dodano: 12.10.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content