Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej i 50 lecie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej.

Uczniowie zaprzyjaźnieni ze Szkolnym Kołem Wolontariatu wzięli udział w obchodach Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej i 50 lecie Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w organizacji tego podniosłego święta. Wszystkim uczniom dziękuję w imieniu Dyrekcji Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej i własnym.

Monika Woźniak – pedagog szkolny.

Dodano: 16.10.2017, do kategorii Wolontariat

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content