DO WAKACJI

Porozumienie z Komendą Stołeczną Policji

17 kwietnia 2023 roku  w siedzibie Komendy Stołecznej Policji zostało podpisane porozumienie w zakresie prowadzenia przez Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej– Curie klasy policyjnej. Porozumienie podpisali Komendant Stołeczny Policji- nadinspektor Paweł Dzierżak, Marlena Pustoła – dyrektor Zespołu Szkół  im. Marii Skłodowskiej- Curie, Antonii Jan Tarczyński- Starosta Miński oraz Witold Kikolski- Wicestarosta. Przy podpisaniu porozumienia obecny był również Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim inspektor Sławomir Rogowski, który będzie współpracował ze szkołą w zakresie realizacji zadań wynikających z porozumienia. Celem współpracy jest rozwój ucznia ukierunkowany na propagowanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku Policji i służby w Policji wśród młodzieży szkolnej, popularyzowanie działań zmierzających do kształtowania świadomości historycznej i patriotycznej młodzieży, zapoznanie młodzieży szkolnej z organizacją, zadaniami i uprawnieniami Policji, krzewienie właściwych postaw obywatelskich i społecznych, przyswojenie wybranych aspektów specjalistycznej wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa.

 

Izabela Chłopik

Dodano: 18.04.2023, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content