Porozumienia o współpracy

W dniu 11 października 2022r. zostały podpisane porozumienia o współpracy między Technikum w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie a Nadleśnictwem Mińsk i Nadleśnictwem Łochów.

Porozumienia zostały zawarte dla potrzeb kształcenia uczniów w zawodzie technik leśnik. Z ramienia szkoły porozumienia podpisała pani dyrektor Marlena Pustoła, z ramienia Nadleśnictwa Mińsk – pan Nadleśniczy Piotr Serafin, a z ramienia Nadleśnictwa Łochów – w imieniu pana Nadleśniczego Bogusława Piątka – pan Jerzy Derlicki – Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Łochów.
Swoją obecnością zaszczycili nas pan Antoni Jan Tarczyński Starosta Miński i pan Witold Kikolski Wicestarosta Miński.
Składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową okazaną pomoc przez Nadleśnictwo Mińsk i Nadleśnictwo Łochów m.in. w organizacji zajęć terenowych dla naszych leśników, praktyk, egzaminów zawodowych oraz konkursów o tematyce leśnej. Dziękujemy Panu Staroście i Panu Wicestaroście za wszelkie okazane wsparcie i zrozumienie specyfiki naszej placówki. Mamy nadzieję, że to uroczyste wydarzenie zaowocuje dalszym rozwojem naszego Technikum w zawodzie technik leśnik, a dla samych uczniów będzie motywacją do rozwijania pasji i zainteresowań.

Marta Zaborowska

Dodano: 18.10.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Ogólnopolski program stypendialny dla maturzystów

15.04.2024, Aktualności

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z radością ogłasza kolejną edycję rozbudowanego, ogólnopolskiego programu stypendialnego. Już po raz 23. maturzyści z całej Polski będą mogli aplikować o dofinansowanie na I rok studiów w ramach Programu Stypendiów Pomostowych. Program skierowany jest do […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Program stypendialny dla uczniów zawodowych

15.04.2024, Aktualności

Regulamin (2) Anna Rokicka

Anna Rokicka

Czytaj całość

A tak wyglądał dzień otwarty w naszej szkole!

10.04.2024, Aktualności

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content