DO WAKACJI

Porozumienia o współpracy

W dniu 11 października 2022r. zostały podpisane porozumienia o współpracy między Technikum w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie a Nadleśnictwem Mińsk i Nadleśnictwem Łochów.

Porozumienia zostały zawarte dla potrzeb kształcenia uczniów w zawodzie technik leśnik. Z ramienia szkoły porozumienia podpisała pani dyrektor Marlena Pustoła, z ramienia Nadleśnictwa Mińsk – pan Nadleśniczy Piotr Serafin, a z ramienia Nadleśnictwa Łochów – w imieniu pana Nadleśniczego Bogusława Piątka – pan Jerzy Derlicki – Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Łochów.
Swoją obecnością zaszczycili nas pan Antoni Jan Tarczyński Starosta Miński i pan Witold Kikolski Wicestarosta Miński.
Składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową okazaną pomoc przez Nadleśnictwo Mińsk i Nadleśnictwo Łochów m.in. w organizacji zajęć terenowych dla naszych leśników, praktyk, egzaminów zawodowych oraz konkursów o tematyce leśnej. Dziękujemy Panu Staroście i Panu Wicestaroście za wszelkie okazane wsparcie i zrozumienie specyfiki naszej placówki. Mamy nadzieję, że to uroczyste wydarzenie zaowocuje dalszym rozwojem naszego Technikum w zawodzie technik leśnik, a dla samych uczniów będzie motywacją do rozwijania pasji i zainteresowań.

Marta Zaborowska

Dodano: 18.10.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Szkolny Konkurs „Życzenia dla Szkoły z okazji jej urodzin”

19.09.2023, Aktualności

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim. Czas trwania konkursu: 20.09-1.10.2023 Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez zespół klasowy pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Wyprawka szkolna

11.09.2023, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., poz. […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content