Porozumienia o współpracy

W dniu 11 października 2022r. zostały podpisane porozumienia o współpracy między Technikum w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie a Nadleśnictwem Mińsk i Nadleśnictwem Łochów.

Porozumienia zostały zawarte dla potrzeb kształcenia uczniów w zawodzie technik leśnik. Z ramienia szkoły porozumienia podpisała pani dyrektor Marlena Pustoła, z ramienia Nadleśnictwa Mińsk – pan Nadleśniczy Piotr Serafin, a z ramienia Nadleśnictwa Łochów – w imieniu pana Nadleśniczego Bogusława Piątka – pan Jerzy Derlicki – Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Łochów.
Swoją obecnością zaszczycili nas pan Antoni Jan Tarczyński Starosta Miński i pan Witold Kikolski Wicestarosta Miński.
Składamy serdeczne podziękowania za dotychczasową okazaną pomoc przez Nadleśnictwo Mińsk i Nadleśnictwo Łochów m.in. w organizacji zajęć terenowych dla naszych leśników, praktyk, egzaminów zawodowych oraz konkursów o tematyce leśnej. Dziękujemy Panu Staroście i Panu Wicestaroście za wszelkie okazane wsparcie i zrozumienie specyfiki naszej placówki. Mamy nadzieję, że to uroczyste wydarzenie zaowocuje dalszym rozwojem naszego Technikum w zawodzie technik leśnik, a dla samych uczniów będzie motywacją do rozwijania pasji i zainteresowań.

Marta Zaborowska

Dodano: 18.10.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna

11.07.2024, Aktualności

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 (Dz. U. 2023r., […]

Anna Rokicka

Czytaj całość

Dofinansowanie zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych.

08.07.2024, Aktualności

Celem Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025

Czytaj całość

Egzaminy poprawkowe 2024r.

03.07.2024, Aktualności

Egzaminy poprawkowe sierpień 2024r Izabela Chłopik

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content